O nas

Współdziałamy z tymi, którym udział w życiu publicznym sprawia satysfakcję. Wierzymy, że efekty misji organizacji pozarządowych mogą być jeszcze lepsze, formy nowsze a zasięg szerszy.

Dlatego, z myślą o tych wszystkich, którym chce się chcieć, stworzyliśmy unikalną przestrzeń dialogu i wsparcia - ten portal.

Kilka słów

Jesteśmy, stale powiększającą się, grupą ludzi, których łączy praca na rzecz społeczeństwa obywatelskiego. Podobna wrażliwość, zbliżone postrzeganie świata a także przywiązanie do zestawu określonych wartości spajają nas równie mocno jak zapisy o Konfederacji Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej – naszym związku stowarzyszeń.

Z wielkim szacunkiem podchodzimy do wszelkich inicjatyw mających na celu wzmacnianie działań organizacji pozarządowych. Kibicujemy zwłaszcza tym organizacjom, które dopiero wkraczają w sferę III sektora.

Nasz portal to intuicyjna i atrakcyjna przestrzeń. Pionierska i wzorcowa, gdyż jako jedyni z takim rozmachem i tak profesjonalnie działamy w interesie wszystkich organizacji pozarządowych.

Co tu znajdziesz?

Na łamach portalu znajdziecie szereg innowacyjnych form wsparcia, takich jak webinaria, analizy, ekspertyzy, opracowania, raporty, wywiady, materiały video czy możliwość porozmawiania z ekspertem.

Dzięki temu, że prowadzimy działalność ekspercką, nieustannie wspieramy naszych członków wiedzą teoretyczną i praktycznymi rozwiązaniami na najwyższym poziomie, które możecie wdrażać także przy naszej pomocy.

target

Nasz cel

Tym, co nam przyświeca jako cel nadrzędny, jest ułatwianie działalności organizacjom członkowskim.

Nasi specjaliści cały czas podnoszą swoje kompetencje, by zasilać portal rzetelnymi informacjami i prezentować działania, które zoptymalizują Państwa pracę

Autorzy arrow